Loading...

OSTATNIA SZANSA! CORTADO BIG PACK z rabatem 50%!

Ładuję...
 
Powrót

ODKRYJ NASZE

 

GENIO S

OD DELONGHI®

Genio S ekspres automatyczny biały marki Krups® KP2401

 

Ekspres

Genio S DELONGHI®

Automatyczny | ANTRACYTOWY | 220V

Przygotowanie dowolnej kawy nigdy nie było równie proste. Dzięki Genio S, wystarczy wybrać wielkość filiżanki, przycisnąć przycisk i degustować kawę godną najlepszej kawiarni w domowym zaciszu. Jego kompaktowa budowa pasuje do każdej kuchni.

DOSTOSOWYWANIE KAWY DO WŁASNYCH GUSTÓW
STAŁO SIĘ DZIECINNĄ IGRASZKĄ

Dzięki intuicyjnemu przyciskowi LED i funkcji XL możesz w prosty sposób dostosować kawę do własnych preferencji. To prostsze niż myślisz.

PROSTA PERSONALIZACJA

Odkryj najważniejsze cechy tego wyjątkowo kompaktowego ekspresu do kawy.

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6
Genio S machine featuresGenio S machine features

Genio S machine features

TRYB 1 MIN ECO

Genio S oferuje energooszczędny tryb eco, który automatycznie wyłącza urządzenie jeśli nie jest używane przez 1 minutę (klasa A+ pod względem zużycia energii).

Genio S machine features

SYGNALIZACJA ODKAMIENIANIA

Dzięki wbudowanemu systemowi sygnalizacji, odkamienianie nigdy nie było równie proste. Gdy włącznik zaświeci się na pomarańczowo, wiesz, że pora odkamienić ekspres, aby działał jak nowy.

Genio S machine features

BEZ BAŁAGANU I BEZ KOMPLIKACJI

Życie wymaga natężonej pracy – przygotowanie kawy nie powinno. W Genio S, mielona kawa pozostaje w kapsułce, oszczędzając Ci bałaganu.

Genio S machine features

WYSOKIE CIŚNIENIE

Nasz system wysokiego ciśnienia, do 15 barów, umożliwia wydobycie wszystkich aromatów doskonałej kawy, pokrytej gęstą, aksamitną cremą.

Genio S machine features

GORĄCA CZY ZIMNA? JEDNO I DRUGIE!

Genio S umożliwia przygotowywanie wszystkich rodzajów kawy, czekolady i herbaty, w tym mrożonych cappuccino, mrożonych herbat i naszych nowych kaw na zimno. Odkrywaj nowe możliwości.

Genio S machine features

PLAY, SELECT & GO XL

Wystarczy włożyć wybraną kapsułkę, ustawić wielkość napoju przy pomocy intuicyjnego przycisku LED i przycisnąć przycisk, by rozpocząć parzenie. Lubisz duże porcje? Dzięki funkcji XL możesz cieszyć się jeszcze większą poranną kawą (do 300 ml).

Genio S machine features Na gorąco i na zimno

Twój ekspres Mini Me jest tak wszechstronny, że pozwala na przygotowanie również pysznych zimnych napojów w prosty sposób.

Genio S machine features Automatyczny

Kompaktowy i automatyczny ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me o nowoczesnym wyglądzie będzie współgrał z Twoim wyjątkowym stylem. Dostępny w 4 kolorach, Mini Me to filigranowe wymiary 16cm (szer.) x 31cm (wys.) x 24cm (gł.).

Genio S machine features TRYB ECO

Praktyczny tryb eco autymatycznie wyłącza NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 po 5-minutowej bezczynności, plasując urządzenie w klasie A pod względem zużycia energii.

Genio S machine features System wysokiego ciśnienia

Przygotowuj profesjonalnej jakości kawę z gęstą, aksamitną cremą dzięki systemowi wysokiego ciśnienia (do 15 barów).

PRZYGOTOWANIE PYSZNEJ KAWY 
BUŁKA Z MASŁEM

Genio S został zaprojektowany, by pasować do każdego stylu i budżetu. Jego możliwości i prosta obsługa sprawią, że Twoje poranki będą dużo łatwiejsze – i pyszniejsze. 

Waga

2,0 kg

Wysokość ekspresu

37,3 cm

Producent ekspresu

DeLonghi®

Moc ekspresu

1500 W

Pojemność zbiornika na wodę

0,8 l

PRZEJDŹMY DO DANYCH TECHNICZNYCH

Sprawdź wszystkie szczegóły swojego ekspresu

Chcę wiedzieć więcej o tym ekspresie

Szerokość ekspresu

11,2 cm

Głębokość ekspresu

28,6 cm

Regulacja dozowania

Dźwignia

Napięcie

220 V

Gwarancja ekspresu

1 rok

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.