Loading...
Ładuję...

 

 

Poznaj nasze najlepsze ekspresy.
Odkryj swoją ulubioną kawę
NOWA
linia ekspresów automatycznych Genio S
Nowoczesna technologia
w niewielkim ekspresie
Super szybki Zrób espresso
już w 30 sekund!
Sterowany dotykiem Intuicyjny system sterowania dotykowego (Genio S Touch) lub pierścieniem (Genio S i Genio S Plus)
Kompaktowy design Niewielkie gabaryty sprawią, że zmieści się nawet do najmniejszej kuchni
Ponad 30 kaw i napojów Delektuj się smakiem różnorodnych kaw oraz napojów spośród ponad 30 możliwych opcji
Poznaj nasze modele
Genio S
Co się dzieje, gdy kreatywność spotyka się z funkcjonalnością? Odpowiedzią jest nowy ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S firmy Krups®. Dzięki swojej kompaktowości idealnie wpasuje się w każdej kuchni dodając przy tym trochę finezji.

Nie daj się zwieść małemu rozmiarowi, jest wyposażony w funkcje, które dodatkowo zacierają różnice pomiędzy kawą w domu, a kawiarni. Funkcja XL umożliwia dostosowanie rozmiaru napoju zgodnie z osobistymi preferencjami. Dzięki dostępnym ponad 30 rodzajom kaw, od zimnych po gorące, system wysokiego ciśnienia tworzy profesjonalną kawę w zaledwie 30 sekund.

Po prostu włóż do ekspresu jedną z naszych hermetycznie zamkniętych kapsułek, aby za każdym razem uzyskać bogate i aromatyczne doznania
Genio S Plus
Co się dzieje, kiedy wygoda spotyka się z ultranowoczesnym designem? NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus firmy Krups® ma zaawansowane funkcje, które pokochasz, a wszystko to w kompaktowej obudowie, która skradnie spojrzenia Twoich znajomym.

Pod jego pięknem kryje się technologia Espresso Boost, która zapewnia bardziej intensywne espresso, a także regulacja temperatury dla personalizacji wszystkich napojów. Dodatkowo, prosty obrót pierścienia LED umożliwia dostosowanie rozmiaru napoju, od małego do XL (300 ml). A dzięki ciśnieniu do 15 barów za każdym razem otrzymasz profesjonalną kawę z aksamitną pianką.

Z dostępnych ponad 30 kawowych kreacji, którą najpierw wypróbowujesz?
Genio S Touch
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch firmy Krups® zapewnia wszystko co kochasz w ekspresach premium, a całość to w kompaktowej i oszałamiającej konstrukcji. Metaliczne zagięcia przechodzą na intuicyjny kolorowy wyświetlacz dotykowy, na którym można bez wysiłku sterować zaawansowanymi funkcjami.

Technologia Espresso Boost, kontrola temperatury i funkcjonalność XL pozwalają na hiper-personalizację. System wysokiego ciśnienia i najwyższej jakości ziarna zapewniają niezapomniane doświadczenie kawowe.
Poznaj więcej zalet
naszych nowych ekspresów
Ekspres automatyczny
Parzenie kawy pod wysokim ciśnieniem
Ciepłe i zimne napoje
Kawy wysokiej jakości
Tryb Eco
2 lata gwarancji
Sygnalizacja odkamieniania
Zawsze świeża kawa
Do wyboru, do koloru