You have reached the website

Lungo COLOMBIA kawa organiczna 12 kapsułek

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso COLOMBIA to delikatne Lungo z nutami prażonych migdałów, gałki muszkatołowej i jęczmienia o intensywności 5 na 11.

Liczba napojów 12

KAWA ORGANICZNA
20,98 zł
20,98
Moc
Flavor intensity: 5 of 12.
  • Szczegóły
  • Opis produktu
  • Recenzje i Oceny
organiczna kawa arabika

Odkryj NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo COLOMBIA, 100% ziaren Arabiki z organicznej uprawy. Delikatne Lungo z nutami prażonych migdałów, gałki muszkatołowej i jęczmienia o intensywności 5 na 11. Idealne w filiżance 120ml. Zobacz więcej.

ziarna kawy

Nasi utalentowani bariści specjalnie dobrali wyjątkowe ziarna Arabiki, uprawianej na stromych zboczach gór Sierra Nevada w Kolumbii, w bardzo zmiennym klimacie, gdzie żyją potomkowie plemienia Tayrona. Na swych ziemiach ojczystych, uważanych za święte, uprawiają wyjątkową organiczną Arabikę zgodnie z tradycją przodków. Z ziaren tych stworzone jest nowe Lungo o charakterystycznym aromacie z subtelnymi nutami prażonych migdałów, gałki muszkatołowej i jęczmienia, które z pewnością Cię zachwycą.

system wysokiego ciśnienia Stworzenie wysokiej jakości kawy o aksamitnej cremie jest możliwe dzięki wytworzeniu odpowienio wysokiego ciśnienia do 15 barów.
kawa w hermetycznie zamkniętej kapsułce Dzięki zachowaniu świeżości kawy w hermetycznie zamkniętej kapsułce, będziesz mógł cieszyć się jej bogatym aromatem za każdym jej zaparzeniem.
ekspres ciśnieniowy Wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu NESCAFÉ® Dolce Gusto®, aby po chwili cieszyć się bogatym aromatem swojej kawy.
szeroki wybór kaw Dzięki NESCAFÉ® Dolce Gusto® możesz cieszyć się ponad 30 smakami kaw premium, niezależnie czy chcesz kawę krótką lub długą, czarną lub białą. Ciesz się wyborem śmiałego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo i pełnego Grande. Zachwyci Cię również spienione Cappuccino, gładkie Latte Macchiato, a nawet gorąca czekolada, herbata lub zimne napoje!
kawa organiczna arabika Pudełko zawiera 12 kapsułek przeznaczonych do ekspresów NESCAFÉ® Dolce Gusto®, umożliwiających przygotowanie 12 filiżanek Lungo COLOMBIA.

Lungo COLOMBIA


Palona kawa mielona organiczna

12 x 7g e = 84g

 

Składniki: palona kawa mielona.

Opakowanie zawiera 12 porcji (porcja 120 ml).


Nestlѐ Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Pakowano w atmosferze ochronnej.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Do użytku wyłącznie w maszynach NESCAFÉ Dolce Gusto.

7 Produkty (-ów)

na stronę

Ogólna ocena


(4.00 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
4 recenzji
4 gwiazdki
1 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
1 recenzji

7 recenzji

7 Produkty (-ów)

na stronę
Bardzo dobra

Bardzo lubię Colombia lungo i lungo. Czarne, w odpowiedniej ilości i aromatyczne. Zawsze zastanawiam się którą z nich lubię bardziej...

Ocenione przez Anna (Opublikowano 11/08/2019)
rozczarowanie

smakuje zwyczajnie, nie czuje zadnych migdałów czy gałki muszkatułowej. opis zwiastował fajerwerki tymczasem wg mnie to zwykła czarna kawa. wiecej jej nie kupię :(

Ocenione przez Beata (Opublikowano 07/06/2019)
Najsmaczniejsza

Ta kawa właśnie w ogóle nie jest kwaskowata, jest delikatna i intensywna w smaku a nuty prażonych migdałów są na tyle dobrze wyczuwalne, że trudno pomylić ją z inną. Według mnie najlepsza z kaw organicznych. Szkoda że tylko 12 a nie 16 kapsułek.

Ocenione przez Dariusz (Opublikowano 04/03/2019)
Wyśmienita

Zamawiam już kolejny raz. Jest wyśmienita!

Ocenione przez Patrycja (Opublikowano 20/09/2018)
Łagodna kawa

Łagodna, mało kwaskowata, ale nuty aromatyczne słabowyczuwalne. Klasyczna.

Ocenione przez Edyta (Opublikowano 15/05/2018)
Delikatna kawa

Jak dla mnie ta kawa w smaku jest przeciętna, ale może akurat nie trafia w moje gusta. Wolę Honduras. W smaku bardzo delikatna, może trochę kwaskowata, wspomnianych w opisie nutek nie wyczułem.

Ocenione przez januszowy_kawosz (Opublikowano 20/04/2018)
Bardzo dobra

Kawa najsłabsza jeśli chodzi o moc z kolekcji kaw organicznych. Świetna na popołudniowe orzeźwienie. Polecam

Ocenione przez walt36 (Opublikowano 20/04/2018)

7 Produkty (-ów)

na stronę

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.