You have reached the website

Piccolo ekspres do kawy czarny marki Krups®

Ultra-kompaktowy ekspres na kapsułki do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo o niewielkich rozmiarach i nowoczesnym stylu został zaprojektowany tak, aby pasować do każdej kuchni. Dostępny w 3 kolorach.

379,00 zł
379,00
 • Szczegóły
 • Instrukcja użytkownika
 • Gwarancja
 • Recenzje i Oceny
 • Specyfikacja
Ultra-kompaktowy ekspres do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo o niewielkich rozmiarach i nowoczesnym stylu. Został zaprojektowany tak, aby pasować do każdej kuchni, bo jego rozmiary to tylko 16 cm (szer.) x 29 cm (wys.) x 22 cm (gł.). Dostępny w 3 kolorach.
manualny ekspres ciśnieniowy Aby przygotować kawę, wystarczy włożyć odpowiednią kapsułkę i ustawić ręczną dźwignię we właściwej pozycji. Szybki system podgrzewania wody osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach, dzięki czemu Twoja ulubiona kawa jest gotowa bardzo szybko.
system wysokiego ciśnienia 15 barów System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia profesjonalne przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką (cremą).
hermetycznie zamknięta kawa w kapsułkach Zachwycaj się bogactwem aromatów w każdej filiżance kawy dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.
szeroki wybór kaw i napojów w kapsułkach Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.
napoje na gorąco i zimno Ekspres Movenza może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.
tryb eco, niskie zużycie energii Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A.
dwa lata gwarancji Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.
sygnalizacja odkamieniania Jeśli włącznik na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić! Więcej informacji o automatycznej sygnalizacji odkamieniania tutaj.
ziarna kawy, ekspres manualny piccolo

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Pozycja 1 do 10 z 41

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ogólna ocena


(4.75 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
36 recenzji
4 gwiazdki
2 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
1 recenzji
1 gwiazdka
1 recenzji

10 recenzji

Pozycja 1 do 10 z 41

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
wioletta

witam mam stary expres i chodzi dobrze tylko pojemnik zaczął leciej kupiłam nowy no i mi sie nie podoba przy tamtej fersji ustawiłam kreski 2 lu 5 i miałam kawy której nie musiałam pilnować teraz włączyłąm pierwszy raz i nie ma gdzie zaznaczyc kresek tylko jakąs wajcha z tyłu ale jak ja przełożylam na prawo całą szklanka przelecjala kupić expres zeby go pilnować porażka , stare modele były super nowe tragedia

Ocenione przez wioletta (Opublikowano 09/08/2019)
Totalnie rozczarowana

Dostałam dziś ekspres i dość że chodzi mega głośno to co najgorsze filiżanka/kubek od wibracji "tańczy" po podstawce przy robieniu kawy, i trzeba go trzymać, żeby kawa się nie rozlała. Sugerowałam się opiniami na tej stronie, jak i innych sklepów internetowych i niestety się mocno zawiodłam.

Ocenione przez Karolina (Opublikowano 02/04/2019)
Dolce Gusto

Karolino, dziękujemy za opinię Twoją opinię. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszym serwisem konsumenta.

(Answered on 15/04/2019)
wspaniałe

Ekspres jak dla mnie jest bardzo dobry. Szybki w obsłudze, co najbardziej mi odpowiada to samemu sie dozuje ile chce sie wlac wody do kawy. Duży wybór kaw i co najważniejsze są one bardzo bardzo dobre

Ocenione przez Ilona (Opublikowano 10/12/2018)
Idealny dla smakoszy kaw :)

Ekspres Piccolo jest idealny jak dla mnie. Sprawuje się bardzo dobrze, jest dużo rodzaju kaw które można sobie przygotować samemu w domu. Jest bardzo łatwy w obsłudze ale minusem jest to że trzeba samemu pilnować ile wody jest potrzebne ale według mnie to wystarczy praktyka i za chwile sami będziemy wiedzieć kiedy już wystarczy wody. Oczywiście polecam jest idealny do domu jak i na prezent.

Ocenione przez Michalina (Opublikowano 19/09/2018)
może być - dla nie wymagających

Ogólnie expres bardzo łatwy w użyciu i utrzymaniu czystości. Zgrabny, nie zajmuje dużo miejsca. Minusy: głośno chodzi, nie wyłącza się po zrobieniu kawy - trzeba samemu pilnować ilości wody.

Ocenione przez Małgorzata (Opublikowano 07/11/2017)
polecam

Mały szybki bardzo prosty w obsłudze i czyszczeniu pasuje do każdej kuchni. Polecam

Ocenione przez Anna (Opublikowano 06/11/2017)
Ekspres warty polecenia

Ekspres kupiony 2 miesiące temu, jak do tej pory sprawuje się dobrze - kawę można przygotować szybko, smak dobry. Łatwo utrzymać go w czystości i nie sprawia kłopotów w eksploatacji. Z minusów - trzeba pilnować samemu ilości wody użytej do zaparzenia kawy (manualna obsługa) oraz dość wysoki koszt kapsułek - ale obydwie te rzeczy można sprawdzić przed zakupem więc nie powinno to być zaskoczeniem.

Ocenione przez Jacek (Opublikowano 05/11/2017)
DOBRY WYBÓR

dobry wybór

Ocenione przez Rafal (Opublikowano 05/11/2017)
Idealny do codziennego użytku

EKSPRES sprawuje się rewelacyjnie. Pyszna kawa, czekolady. Codziennie go używamy

Ocenione przez WIOLETA (Opublikowano 05/11/2017)
Rewelacja

Mój ulubiony ekspres Nescafe. Zajmuje mało miejsca i świetnie wygląda. Bardzo szybko się podgrzewa i tworzy obłędne kawy. Uwielbiam go !

Ocenione przez Natalia (Opublikowano 05/11/2017)

Pozycja 1 do 10 z 41

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Model KP1000
Pojemność zbiornika na wodę 0.6 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Nie
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 29
Szerokość ekspresu (cm) 16
Długość ekspresu (cm) 22
Waga (kg) ~2.5 kg
Moc ekspresu 1500 W
Napięcie 230 V, 50 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Wysokie ciśnienie do 15 barów
Funkcja XL Nie