You have reached the website

Espresso PERU kawa organiczna 12 kapsułek

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso PERU to espresso z ziaren Arabiki z organicznej uprawy o intensywności 8 na 11. Idealne w filiżance 50ml.

Liczba napojów 12

KAWA ORGANICZNA

Regular Price: 20,98 zł

Special Price 19,99 zł

19,99
Moc
Flavor intensity: 8 of 12.
 • Szczegóły
 • Opis produktu
 • Recenzje i Oceny
organiczna kawa arabika

Odkryj NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso PERU, 100% ziaren Arabiki z organicznej uprawy. Intensywne espresso z aromatami drewna, lukrecji oraz z subtelną nutą różowego pieprzu i czarnej porzeczki o intensywności 8 na 11. Idealne w filiżance 50ml. Zobacz więcej.

ziarna kawy

Nasi bariści pecjalnie wybrali wyjątkowe ziarna Arabiki, uprawianej w prowincji Cajamarca w Peru, gdzie rośnie wyjątkowa Arabika, uprawiana zgodnie z tradycją Minga- południowoamerykańską filozofią wzajemnej pomocy i szacunku. Unikalne warunki klimatyczne oraz szczególna opieka plantatorów wpływają na wyjątkową jakość tego Espresso z niezrównanymi aromatami drewna, lukrecji oraz delikatną nutą różowego pieprzu i przyjemną kwaskową nutą pączków czarnej porzeczki.

system wysokiego ciśnienia Stworzenie wysokiej jakości kawy o aksamitnej cremie jest możliwe dzięki wytworzeniu odpowienio wysokiego ciśnienia do 15 barów.
kawa w hermetycznie zamkniętej kapsułce Dzięki zachowaniu świeżości kawy w hermetycznie zamkniętej kapsułce, będziesz mógł cieszyć się jej bogatym aromatem za każdym jej zaparzeniem.
ekspres ciśnieniowy Wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu NESCAFÉ® Dolce Gusto®, aby po chwili cieszyć się bogatym aromatem swojej kawy.
szeroki wybór kaw Dzięki NESCAFÉ® Dolce Gusto® możesz cieszyć się ponad 30 smakami kaw premium, niezależnie czy chcesz kawę krótką lub długą, czarną lub białą. Ciesz się wyborem śmiałego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo i pełnego Grande. Zachwyci Cię również spienione Cappuccino, gładkie Latte Macchiato, a nawet gorąca czekolada, herbata lub zimne napoje!
kawa organiczna arabika Pudełko zawiera 12 kapsułek przeznaczonych do ekspresów NESCAFÉ® Dolce Gusto®, umożliwiających przygotowanie 12 filiżanek Espresso PERU.

Espresso PERU


Palona kawa mielona ekologiczna

12 x 7g e = 84g

 

Składniki: palona kawa mielona ekologiczna.

Opakowanie zawiera 12 porcji (porcja 50 ml).


Nestlѐ Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Pakowano w atmosferze ochronnej.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Do użytku wyłącznie w maszynach NESCAFÉ Dolce Gusto.

Pozycja 21 do 25 z 25

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ogólna ocena


(4.85 w skali do 5)

Skala ocen

5 gwiazdki
22 recenzji
4 gwiazdki
2 recenzji
3 gwiazdki
1 recenzji
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

5 recenzji

Pozycja 21 do 25 z 25

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Godna polecenia!

Wyjątkowo przypomina kawę świeżo paloną. Intensywny smak i aromat. Zdecydowanie na: "małą szybką pobudzającą"- sprawdza się o poranku podczas naszej małżeńskiej ceremonii picia kawy :) Jak i po pracy z przyjaciółmi. Moja ulubiona!

Ocenione przez KATARZYNA (Opublikowano 13/07/2018)
Bardzo dobra kawa

Prawie idealna aczkolwiek Honduras ją przebił, zdecydowanie wszystkie trzy kawy organiczne są godne polecenia!

Ocenione przez Karina (Opublikowano 18/06/2018)
Dobra kawka

Całkiem dobra kawka. W smaku jest dość delikatna, z delikatnym posmakiem porzeczki. Pieprzu w tym nie wyczuwam. Dobra zarówno jako espresso jak i lungo.

Ocenione przez januszowy_kawosz (Opublikowano 20/04/2018)
Bardzo dobra :)

Z ostatnio wprowadzonych trzech nowości (kawy organiczne) ta jest zdecydowanie najlepsza i każdemu polecam. Jest bardzo smaczna, aromatyczna, dosyć mocna, a pomimo to można ją pić bez dodawania mleka, dla samego delektowania się smakiem szlachetnego gatunku kawy. Uwaga -nie należy przelewać ponad 50 ml, bo smak na tym straci.

Ocenione przez Małgorzata (Opublikowano 20/04/2018)
Wyśmienita

Wszystkie trzy nowości Dolce Gusto kaw organicznych są bardzo dobre. Ta smakuje mi najlepiej. Mocne wrażenia. Polecam

Ocenione przez walt36 (Opublikowano 20/04/2018)

Pozycja 21 do 25 z 25

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.