You have reached the website

Esperta ekspres automatyczny marki KRUPS® KP3108

Z nowym ekspresem Esperta spersonalizujesz swoje ulubione kawy dzięki dwóm dodatkowym trybom parzenia. Espresso Boost sprawi, że espresso zyska na intensywności, a Delicate Brew spowoduje, że duże porcje napojów będą bardziej aromatyczne i zrównoważone. Z wygodnej kanapy personalizuj swoją kawę za pomocą Bluetooth!

629,00 zł
629,00
  • Szczegóły
  • Instrukcja użytkownika
  • Gwarancja
  • Recenzje i Oceny
  • Specyfikacja


Spersonalizuj swoją kawę z nowym, automatycznym ekspresem ciśnieniowym do kawy na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta! Pierwszy taki ekspres z dwoma dodatkowymi trybami parzenia Twojej ulubionej kawy. Ekspres ma wymiary 36,4cm (wys.) x 21,4cm (szer.) x 26,6cm (gł.), pojemnik na wodę o pojemności 1.4L oraz funkcję XL do przygotowania kawy w dużym kubku.

Z trybem Espresso Boost przygotujesz długo parzone, bardziej intensywne Espresso za jednym dodknięciem.

Z trybem Delicate Brew możesz przygotować bardziej zrównoważoną i aromatyczną kawę w dużym kubku jak Grande czy Lungo.

Personalizacja kawy za pośrednictwem smartfona. Dzięki aplikacji NESCAFÉ® Dolce Gusto® możesz zdalnie wybrać wielkość i temperaturę napoju. Z wygodnej kanapy personalizuj swoją kawę za pomocą Bluetooth.

Lubisz kawę małą czy dużą? Czarną czy białą? Niezależnie od tego, czy masz już ulubioną kawę, czy wciąż szukasz w naszym asortymencie idealnego napoju, możesz mieć je wszystkie na wyciągnięcie ręki z naszym ekspresem Esperta.

Chcesz czerpać pełnię doznań oferowanych przez Twoją ulubioną kawę NESCAFÉ® Dolce Gusto®? Przełączaj między dwoma różnymi funkcjami: Espresso Boost sprawi, że espresso zyska na intensywności, a Delicate Brew spowoduje, że duże porcje napojów będą bardziej aromatyczne i zrównoważone.

Ciśnienie do 15 barów dla stworzenia idealnej kawy z pianką jak z kawiarni!

Bogactwo aromatów w każdej filiżance, dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy.

Wybieraj spośród ponad 30 wyśmienitych kaw. Od wyrazistego Ristretto, intensywnego Espresso, aromatycznego Lungo, czy też pełnego w smaku Grande, aż po gorące czekolady, herbaty i inne napoje.

Twoja Esperta może przygotować nie tylko gorące napoje, lecz również kawy i herbaty na zimno.

Wygodny tryb zasilania Eco wyłączy automatycznie Twój ekspres NESCAFÉ® Dolce Gusto® ESPERTA po 5 minutach bezczynności. Ekspres ten ma zużycie energii w klasie A..

Dzięki 2 letniej gwarancji, nie musisz się martwić o swój ekspres.

Jeśli włącznik LED na Twoim ekspresie świeci się na pomarańczowo to znak, że już czas go odkamienić!

Proszę kliknij poniżej link do pobrania instrukcji obsługi

MIĘDZYNARODOWE WARUNKI OGRANICZONEJ GWARANCJI KRUPS

 

 

Gwarancja
Gwarantem tego produktu jest KRUPS (adres i dane firmy znajdują się w spisie krajów dołączonych do Międzynarodowej Karty Gwarancyjnej KRUPS). Gwarancja obejmuje wady fabryczne materiałów lub jakość wykonania, wykryte w ciągu dwóch lat od daty zakupu produktu.

Międzynarodowa gwarancja producenta jest dodatkowym dokumentem i nie ogranicza innych praw konsumenckich.

Międzynarodowa gwarancja producenta pokrywa wszystkie koszty związane z przywróceniem niesprawnego produktu do stanu odpowiadąjacego jego oryginalnym właściwościom, poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Decyzja KRUPS, zamiast naprawy produktu może nastąpić jego wymiana na nowy egzemplarz. Zobowiązania KRUPS jak i prawa konsumenta wynikające z niniejszej gwarancji ograniczają się wyłącznie do tego typu naprawy lub wymiany.

 

Warunki & wyjątki
Międzynarodowa gwarancja KRUPS ważna jest przez okres właściwy dla kraju wymienionego w załączonej liście krajów, za okazaniem ważnego dowodu zakupu. Produkt może być dostarczony bezpośrednio do autoryzowanego punktu serwisowego lub zabezpieczony i następnie przesłany odpowiednią przesyłką do autoryzowanego punktu serwisowego.
Pełne dane adresowe autoryzowanych punktów serwisowych w każdym z krajów wymienione są na stronach internetowych KRUPS (www.KRUPS.com) lub można je uzyskać dzwoniąc na właściwy numer telefonu podany w załączonej liście krajów.
KRUPS nie jest zobowiązany do naprawy lub wymiany produktu jeśli nie zostanie przedłożony ważny dowód jego zakupu.
Gwarancją nie są objęte zniszczenia mogące powstać jako rezultat niewłaściwego użytkowania, zaniedbania lub nieprzestrzegania instrukcji KRUPS, podłączenia pod napiłcie inne niż zaznaczone na produkcie, lub ingerencje i nieautoryzowane naprawy. Gwarancja również nie pokrywa normalnego zużycia, konserwacji lub wymiany części eksploatacyjnych oraz:
- użycia złego rodzaju wody

- zakamienienia (proces odkamieniania musi być przeprowadzany zgodnie z instrukcjł obsługi)

- usunięcia uszkodzeń powstałych przez składniki wody, brud lub owady w produkcie

- uszkodzeń mechanicznych, przeciążenia produktu

- zniszczeń powstałych na skutek nieprawidłowego napięcia zasilajacego lub częstotliwości

- wypadków takich jak pożar, powódź, uderzenie pioruna itp.

- profesjonalnego lub komercyjnego użycia

- zniszczenia części szklanych lub porcelanowych

- wymiany części eksploatacyjnych

 

Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania w przypadku produktów z naruszoną plombą gwarancyjną oraz zniszczeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania i konserwacji, z winy złego zapakowania przez właściciela lub zniszczeń powstałych w transporcie z winy jakiegokolwiek przewoźnika.

Międzynarodowa gwarancja KRUPS dotyczy produktów zakupionych w jednym z krajów wymienionych w zalączonym spisie krajów, używanych wyłącznie w warunkach domowych, w krajach wymienionych w liście krajów. W przypadku gdy produkt został zakupiony w jednym z wymienionych krajów i jest używany w innym, będącym na liście

a) Okres trwania międzynarodowej gwarancji KRUPS jest taki, jaki obowiązuje w kraju, w którym produkt jest używany, nawet jeśli został zakupiony on w kraju gdzie okres gwarancji jest inny.

b) Międzynarodowa gwarancja KRUPS nie ma zastosowania w przypadku niezgodnosci zakupionego produktu z lokalnymi warunkami takimi jak: napięcie prądu, częstotliwość, rodzaj wtyczki zasilającej lub innych technicznych wlaściwości.

c) Proces naprawy produktu zakupionego w innym kraju niż jest on używany może trwać dłużej, jeśli produkt nie jest sprzedawany przez KRUPS w tym kraju.

d) W przypadku, kiedy produkt jest nienaprawialny międzynarodowa gwarancja KRUPS ogranicza się do wymiany na podobny produkt lub, jeśli to możliwe, produkt o tej samej wartości.

Prawa Konsumenckie
Niniejsza gwarancja KRUPS nie ma wplywu na prawa konsumenckie; prawa te nie moga byc anulowane ani ograniczone. Dotyczy to równiez praw uzyskanych od sprzedawcy, od którego konsument zakupil produkt. Niniejsza gwarancja daje konsumentowi okreslone prawa, moze on takze korzystac z innych praw specyficznych dla konkretnych stanów lub krajów. Zgodnie ze swoja decyzja konsument może domagać się uznania któregos z tych praw.

 

Dodatkowe informacje
Akcesoria, części eksploatacyjne oraz inne części zapasowe, jeżeli są lokalnie dostępne, można nabyć droga opisana na stronach internetowych KRUPS Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Napisz recenzję

Oceny i komentarze mogą wystawiać tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Producent ekspresu Krups
Machine Manual Link esperta/krups/pl-pl
Model KP3108
Pojemność zbiornika na wodę 1.4 l
Pojemnik na zużyte kapsuły Nie
Sygnalizacja odkamieniania Tak
Stalowa podstawka Nie
Wysokość ekspresu (cm) 36.4
Szerokość ekspresu (cm) 21.4
Długość ekspresu (cm) 26.6
Waga (kg) ~2.7 kg
Moc ekspresu 1340 - 1600 W
Napięcie 220-240 V, 50/60 Hz
Gwarancja ekspresu 2 lata
Oszczędzanie energii Tak
Na gorąco / Na zimno Tak
Różne rodzaje napojów Tak
Funkcja XL Tak