Loading...

Jeżeli potrzebujesz faktury VAT, uzupełnij dane osobowe w zakładce moje konto

Ładuję...
Lungo Intenso
INTENSYWNIE BOGATY SMAK
Pod gęstą, aksamitną cremą, nuty gorzkiej czekolady i prażonych zbóż rozbudzą Twoje zmysły.
taza-sombra

ZAWSZE MOCNA

Mocna i długa - czy istnieje lepsze połączenie, gdy chodzi o doskonały smak kawy? Zrób pauzę o dowolnej porze dnia i ciesz się jeszcze bardziej tym, co kochasz dzięki naszej Lungo Intenso.
hotpoint-1
hotpoint-2

DWA SILNE CHARAKTERY KAWY Z BRAZYLII I WIETNAMU

Wysokiej jakości Arabika z Brazylii i Robusta z Wietnamu spotykają się w jednej filiżance, aby przekonać Cię, że są dla siebie stworzone. Już po pierwszym łyku. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren a jednocześnie godny zarobek i poszanowanie naszej planety.

map-lungo map-lungo
Origins_Brazil

Brazylia

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Origins_vietnam

Vietnam

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Tayrona, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.