Loading...

Jeżeli potrzebujesz faktury VAT, uzupełnij dane osobowe w zakładce moje konto

Ładuję...
Kawa organiczna Grande Mexico
UPRAWIANA W CIENIU PRZY ŚPIEWIE PTAKÓW
Chronione pięknym baldachimem drzew, filtrujących promienie słońca i otoczone śpiewem ptaków, organiczne kawowce powoli dojrzewają, nabierając niesamowitych smaków i aromatów. Dolej odrobinę mleka a poczujesz pyszne, pralinowe nuty.
Mexico cup

ZWOLNIJ
I CIESZ SIĘ ŻYCIEM

W wysuniętym najbardziej na południe krańcu Meksyku życie toczy się wolniejszym tempem – dlatego jest tak wyjątkowe. Podobnie jak uprawiana tam kawa, dojrzewająca powoli i przypominająca nam, że warto cieszyć się każdą chwilą.
hotpoint-1

MEKSYKAŃSKA RÓŻNORODNOŚĆ

Chiapas to nie tylko królestwo różnych kultur, lecz także różnych kaw. Takich jak wyjątkowe organiczne kawy Arabica i Robusta, których smak zaraz poznasz. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren i godny zarobek a jednocześnie nie szkodząc planecie.

world map world map
Mexico

Mexico

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.