Loading...

Jeżeli potrzebujesz faktury VAT, uzupełnij dane osobowe w zakładce moje konto

Ładuję...
Kawa Organiczna Espresso Peru
OŻYWIAJĄCA SIŁA REGIONU CAJAMERA
Wśród rześkich wiatrów z peruwiańskich gór, w regionie Cajamarca rośnie wyjątkowa kawa Arabica, uprawiana zgodnie z tradycją Minga. Delektuj się wyjątkowym smakiem regionu Cajamarca z aromatami drzewa i lukrecji z delikatną nutą różowego pieprzu. Zanurz usta i poczuj przyjemny, kwaskowy smak z nutą czarnej porzeczki.
Peru cup

UPRAWIANA
ZGODNIE Z TRADYCJĄ MINGA

Tradycja Minga w regionie Cajamarca jest oparta na filozofii wzajemnej pomocy i szacunku. Nasza organiczna kawa jest uprawiana w samym centrum tego regionu, a jej smak oddaje gościnną naturę tego miejsca.
hotpoint-1

KAWA WYJĄTKOWEJ JAKOŚCI

Wyjątkowe warunki klimatyczne i troska farmerów pozwalają nam uzyskać kawę doskonałej jakości. Hojny klimat, wysokość upraw i żyzna gleba tworzą idealne środowisko dla tej organicznej kawy Arabica. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren i godny zarobek, a jednocześnie nie szkodząc planecie.

world map world map
Peru

Peru

Bardzo niski poziom kwasowości, słodki i orzechowy aromat

Od przybrzeżnych upraw po zachodnie regiony, te ziarna kawy Robusta i Arabica zaskoczą Cię bogatymi i owocowymi nutami.

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.