Loading...

Świętuj Black Week z Dolce Gusto®! Wyjątkowa okazja - kup ekspres automatyczny Genio S Plus Red w zestawie z odkamieniaczem za 249zł!

Ładuję...
Coconut Flat White
EKSCYTUJĄCO EGZOTYCZNA
Odkryj kremową flat white z tropikalnym akcentem. Aż trudno uwierzyć, że nie zawiera laktozy. Flat white w nowej odsłonie – eksplozja smaku gotowa w zaledwie kilka sekund.
Coconut coffee cup

MASZ OCHOTĘ NA COŚ NOWEGO?

Oto egzotyczna, wegańska wersja naszej wspaniałej flat white! Jeśli lubisz zmiany i urozmaicenia, nie szukaj dalej, spróbuj Coconut Flat White. Bogactwo roślin i smaku, nic więcej. Skosztuj Coconut Flat White i poczuj smak tropików o dowolnej porze dnia!

SMAK JAKOŚCI

Nasza Coconut Flat White jest owocem staranne wyselekcjonowanych ziaren kawy z południowo-wschodniej Azji. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren a jednocześnie godny zarobek i poszanowanie naszej planety.

world map world map
Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.