Loading...

Jeżeli potrzebujesz faktury VAT, uzupełnij dane osobowe w zakładce moje konto

Ładuję...
Kawa Organiczna Lungo Colombia
SZCZYT SMAKU
Na stromych wzgórzach i w zróżnicowanym klimacie gór Sierra Nevada żyją potomkowie plemienia Taironów. W tej prastarej krainie, wyjątkowa organiczna kawa jest uprawiana zgodnie z tutejszą tradycją. Pokochasz jej charakterystyczny aromat o nutach prażonych migdałów, gałki muszkatołowej i zbóż.
Colombia cup image

CZYSTA KREACJA

Plemię Taironów słynęło z artystycznej kreatywności, której oddźwięk można poczuć w intensywnym smaku kawy pochodzącej z ich regionu. Gotowi na gastronomiczne dzieło sztuki?
hotpoint-2

PODRÓŻ DO PRASTAREJ KRAINY TAIRONÓW

Nasza kawa Arabica, w 100% organiczna, rośnie i nabiera charakterystycznych aromatów na tych prastarych ziemiach. W ramach naszego programu Grown Respectfully, pomagamy farmerom i ich społecznościom uprawiać kawowce w zrównoważony sposób, zapewniając wysoką jakość ziaren i godny zarobek, a jednocześnie nie szkodząc planecie.

Colombia map image Colombia map image
Colombia map image

Kolumbia

Delikatna | Wyważona

Uprawiana w prastarej krainie plemion Taironów, ta organiczna kawa uwalnia cudownie owocowy, kwaskowy i wyważony smak. Spróbuj w połączeniu z naszą Lungo Colombia.

 

Powrót

Napisz własną recenzję

NESCAFE® Dolce Gusto® umożliwia konsumentom wystawianie opinii o swoich produktach i zapewnia dostęp do wystawionych przez konsumentów opinii o swoich produktach, jednakże na ten moment NESCAFE® Dolce Gusto® nie może zapewnić, czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli. Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się lub Załóż konto.