You have reached the website

AKTUALNE PROMOCJE KAW, EKSPRESÓW I AKCESORIÓW OD NESCAFÉ® DOLCE GUSTO®

 

 /></a></div>
<p> </p>
<!-- Dzien Kawy-->
<div style=

 

 

 

 

Promocje, nowości - Bądź na bieżąco!

Nie przegap naszego newslettera z ofertami specjalnymi, promocjami, informacjami o nowościach i mnóstwem innych niespodzianek!

 

DOSTAWA GRATIS PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ
160 ZŁ!

Czy wiesz, że nie musisz płacić za dostawę? Zrób zakupy w naszym sklepie on-line za kwotę powyżej 160 zł i zyskaj transport gratis!

REGULAMIN:
W przypadku złożenia w naszym sklepie on-line jednorazowego zamówienia na dowolne artykuły o
wartości poniżej 160 zł, koszt dostawy przy płatności kartą kredytową VISA i Mastercard oraz
przelewem on-line wnosi 10 zł brutto, przy płatności gotówką przy odbiorze – 15 zł brutto.

W przypadku zamówienia towaru o łącznej wartości równej lub przekraczającej 160 zł zostanie on dostarczony do Państwa gratis.

W razie akceptacji zamówienia Nestlé dołoży starań, aby zapewnić wysyłkę towarów w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia w zależności od dostępności zapasów. Warunkiem wydania produktów jest przy płatności za pobraniem – zapłata pełnej ceny do rąk kuriera, a w przypadku płatności kartą kredytową VISA i Mastercard oraz przelewem on-line – otrzymania przez Nestlé stosownej autoryzacji od podmiotów realizujących Państwa płatności. Zamówienia realizowane za pobraniem mogą opiewać na kwotę maksymalną do 2000 zł, a przekraczające tę kwotę będą akceptowane indywidualnie i potwierdzane telefonicznie.

 
PROMOCJA NA POWITANIE!

Jeśli kupiłeś ekspres w sklepie stacjonarnym, zarejestruj go na stronie dolce-gusto.pl i odbierz prezent: voucher 50 zl na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Podczas rejestracji wpisz kod z ulotki dołączonej do ekspresu. Składając zamówienie na min. 100 zł, kliknij w koszyku przycisk „wykorzystaj kod” znajdujący się przy tym kodzie. Koszt zakupów pomniejszy się o 50 zł (obniżka nie obejmuje kosztów dostawy).

Uwaga! Kod możesz też wpisać już po rejestracji na stronie – w dowolnej chwili, poprzez swój profil.

Kod z Twojej ulotki dotyczy szklanek do Latte Macchiato? Ta promocja już się zakończyła, ale kod z ulotki gwarantuje Ci w zamian za szklanki zniżkę 50 zł!

Rabat 50 zł nie łączy się z innymi promocjami obejmującymi kody rabatowe.

ZAMÓW_TERAZ


Promocja powitalna:

Promocja jest skierowana do osób, które nabyły w dowolnym sklepie stacjonarnym w Polsce ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® zawierający w opakowaniu polską ulotkę z kodem uprawniającym do wzięcia udziału w promocji powitalnej.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wprowadzenie (podczas dokonywania rejestracji lub podczas dokonywania zakupów) kodu promocyjnego znajdującego się w ulotce dołączonej do ekspresu do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Nagrodą jest rabat w wartości 50 zł na zakupy w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl

Od dnia 12.08.2015 r. promocją nie są objęte ekspresy zakupione w sklepie internetowym dolce-gusto.pl.

Jednocześnie informujemy, iż z dniem 01.10.2013 r. zakończylismy promocję powitalną polegającą na dołączaniu szklanek Latte Macchiato gratis do pierwszego zamówienia w sklepie internetowym.

Wszystkie osoby, które posiadają kod promocyjny uprawniający do odbioru darmowych szklanek Latte Macchiato, po wpisaniu swojego kodu z ulotki otrzymają w zamian ww. szklanek rabat w wartości 50 zł na zakupy w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl. Kody promocyjne, które zostały już raz wykorzystane do odbioru szklanek, nie uprawniają do otrzymania rabatu 50 zł.

Warunkiem realizacji kodu promocyjnego na 50 zł zniżki jest złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl. W momencie dokonywania zamówienia należy aktywować kod promocyjny - zamówienie zostanie pomniejszone o 50 zł. Minimalna wartość zamówienia do realizacji z ww. kodem promocyjnym wynosi 100 zł. Rabat 50 zł nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi. Rabatowi nie podlegają koszty dostawy.

O terminie ostatecznego zakończenia promocji Nestlé Polska S.A. powiadomi z 14-dniowym wyprzedzeniem na stronie www.dolce-gusto.pl. Do czasu odwołania promocji wszystkie zamówienia, uprawniające do wzięcia udziału w promocji, zostaną zrealizowane zgodnie z niniejszym regulaminem.